GenelGündemİlçeler

Yasemin Güneş’ten Duygulandıran Paylaşım “Tek Fotoğrafımız Aile Olarak”

Şehit Gazeteci İsmail Güneş’in eşi Yasemin Güneş’in sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf duygulandırdı.
2009’da helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi’nin Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 14. yıl dönümünde anılıyor. Öte yandan aynı helikopterde hayatını kaybeden Gazeteci İsmail Güneş’in eşi Yasemin Güneş’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise görenleri duygulandırdı.
Çok genç yaşta atıldığı siyasette dik duruşuyla tanınan ve darbe karşıtı söylemleriyle öne çıkan Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının üzerinden 14 yıl geçti.
2009’da “Hazineden yardım almadan siyaset yapan tek partiyiz. İlk defa helikopter kiralayarak miting yapıyoruz. Seçimlerde iddialıyız.” diyen Yazıcıoğlu’nun da içinde bulunduğu helikopter, Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesindeki mitingin ardından Yozgat’ın Yerköy ilçesine giderken Göksun ilçesi kırsalında düşmüştü. Bölgede yapılan arama çalışmaları sonrasında Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindeki 5 kişinin cansız bedeni, Keş Dağı Kurudere Kanlıçukur mevkisinde bulunmuştu.
Yazıcıoğlu ile aynı helikopterdeydi!
Yazıcıoğlu ile birlikte helikopterde yaşamını yitiren Gazeteci İsmail Güneş’in eşi ise kazanın yıl dönümünde yürek yakan bir paylaşım yaptı. Çocukları ve eşi ile bir karesini paylaşan Yasemin Güneş, “Tek fotoğrafımız aile olarak” notunu düştü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu