EğitimGenelGündem

Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, İmam Hatip Okulları Toplantısında Planlama ve Değerlendirme Yaptı

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Merkez İmam Hatip Okulları Sene Başı Planlama Ve Değerlendirme Toplantısı, Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, başkanlığında yapıldı.

Sivas Millî Eğitim Müdürü Necati Yener, kent merkezindeki imam hatip okullarının müdürleri ile planlama ve değerlendirme toplantısında bir araya geldi. Milli Eğiti Müdürlüğü A Blok Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Şube Müdürü Mehmet Uysal da katıldı.

Bir süre okul müdürleri ile sohbet ederek okulların durumu hakkında bilgi alan Yener, Sivas’ın eğitim altyapısının oldukça iyi durumda olduğuna dikkat çekti. Yener; “Bizlere düşen, bir ve beraber olmak, gönül gönüle vererek çocuklarımızı en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktır. Eğer bir ve beraber olur isek mutlaka başarılı oluruz.” dedi.

 

Yener, daha sonra okul müdürlerinin görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Toplantıda, Millî Eğitim Bakanlığınca yürütülen proje ve çalışmalar ile Sivas Valiliği himayesinde Millî Eğitim Müdürlüğünce  hayata geçirilen HEDEF Projesi kapsamında yürütülen ve uygulanması planlanan çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Daha sonra, imam hatip okullarının ihtiyaçları ve okul müdürlerinden gelen talepler de değerlendirildi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu