Gündem

Kazanan Kangal Olacak

AK Parti Kangal Belediye Başkan Adayı Mehmet Öztürk yaklaşan seçimler öncesi birlik beraberlik mesajı verdi. 31 Mart günü yapılacak olan seçimlerin başta Türkiye olmak üzere Kangal’a hayırlı olmasını dileyen Öztürk, “Bu seçimde Kangal kazanacak, Kangallı vatandaşlarımız kazanacak. Bu seçimin kaybedeni olmayacak” dedi.


2009-2010 yılları arası Kangal Belediye Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Öztürk, 2024 seçimlerinde yeniden Kangal Belediye Başkanlığına aday gösterildi. Görev yaptığı 10 yıllı süreçte birçok başarılı projeye imza atan ve Kangal’ın çehresini değiştiren Mehmet Öztürk, 31 Mart seçimleri öncesi de Kangal’da en güçlü aday konumunda.


Eğitimden spora, turizmden tarım hayvancılığa, kültürden sanata pek çok alanda yaptığı çalışmalarla kangallı vatandaşların teveccühünü kazanan Öztürk, yeni dönemde de birçok projeye imza atmaya hazırlanıyor. Yeniden Kangal Belediye Başkanlığına seçilmesi durumunda Kangal’ı hakettiği yere ulaştıracağını ifade eden Öztürk, “Her şeyden önce Kangal’da seçim öncesi güzel bir hava var. Tüm siyasi adaylar nezaket çerçevesinde birbirlerine karşı saygılı, vatandaşlara karşı duyarlı bir biçimde seçim çalışması yürütüyor. Ben tüm aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Yeniden göreve gelmemiz halinde de bu birlik ve beraberliğe göre hareket ederek Kangal’ı ayırmadan ayrıştırmadan yöneteceğiz” dedi.
Görev yaptığı 10 yıl boyunca Kangal’a vizyon katan projeler ve çalışmalar ürettiğini ifade eden Öztürk, yarım kalan projelerin tamamlanması için de var gücüyle çalışacağını aktardı. Öztürk, “Görev yaptığımız sürede Kangal’ın asırlık içme suyu sorununu çözdük. Vatandaşımız artık evlerinde sağlıklı içme suyu kullanıyor. Yine ilçemizin alt yapı ve kanalizasyon sorununu da çözdük ve vatandaşımızı rahata kavuşturduk. Kangal’a doğal gazı getirerek vatandaşlarımızın sıcak yuvalarında oturmalarına vesile olduk. Öte yandan Kangal’a birçok hizmet daha kazandırdık. Eğitimden spora, turizmden tarım hayvancılığa, kültürden sanata her alanda önemli çalışmalar yaptık. Kangal’ın çehresini değiştirdik. Daha yapacak çok işimiz var. Kangallı vatandaşlarımızdan destek istiyoruz. 31 Mart’ta kazanan Kangal olacak. Bu seçimin kaybedeni olmayacak” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu