Yerel Haberler

İYİ Parti Heyetinden STSO’ya Ziyaret

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İl Başkanı Yusuf Koç ve Merkez İlçe Melih Uçmaz’dan oluşan heyet, Sivas Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle istişarede bulundu. 

Oda çalışmaları ve Sivas’ın ekonomik yapısı hakkında bilgi veren Başkan Eken, “Biz tüm partilere eşit mesafede duran bir STK’yız. Sivas’ın çıkar menfaatleri için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Sizlere de ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum” dedi.


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın ise Sivas’ta babasının görevi nedeniyle 3 yıl yaşadığını belirterek, “Sivas, Türkiye’nin önemli mihenk taşlarından biridir. Tarihi, kültürüyle önemli bir şehir. Sivas TSO, şehirde istihdam sağlayan ve ekonomi anlamında lokomotif görevi yürüttüğü için de sizleri ziyaret ederek istişarede bulunmak istedik. Bizde elimizden ne geliyorsa sizlerin ve Sivaslıların yanındayız. Misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum” dedi. 
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu