Genel

Genel Sekreterden Teknik İnceleme Gezisi


Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, İl Özel İdaresi tarafından sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi.
İlk olarak Çocuk Trafik Eğitim Parkını ziyaret eden Genel Sekreter Kadir Algın, Plan Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü İsmail Güner’den yürütülen çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi aldı. Genel Sekreter Kadir Algın, “Proje tamamlandığında; çocuklarımız; küçük yaşta öğrenilmesi gereken trafik kurallarını, trafiğin işleyişini ve trafikte saygıyı, eğlenerek öğrenecekler.” dedi.
Daha sonra Haralar bölgesine geçen Genel Sekreter Kadir Algın; Hamidiye Kültür Parkında devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Yüklenici firmalardan çalışmalar hakkında bilgi alan Genel Sekreter “Sivas Valiliğimiz himayelerinde, Sivas İl Özel İdaremiz tarafından yürütülen projenin 4 Eylül’e yetiştirilmesi için hummalı çalışmalar devam ediyor.” ifadelerini kullandı.
Ardından Sıcak Çermik Termal Turizm bölgesini ziyaret eden Genel Sekreter Kadir Algın, Sivas İl Özel İdaresi tarafından bölgeye kazandırılan ve bölgenin cazibe merkezi haline gelmesinde büyük rol taşıyan Altınkale de incelemelerde bulundu. Genel Sekreter devam eden çevre düzenleme çalışmaları hakkında SİVJET Genel Müdürü Zafer Demirok’tan bilgi aldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu