GenelGündemİlçeler

Genel Başkan Albayrak, Şube Başkanları İle Görüştü

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, şube başkanları ile video konferans yöntemi ile yaptığı toplantıda, depremden etkilenen illerde yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Depremin olduğu ilk günden itibaren depremden etkilenen illeri tek tek dolaşarak, eksikleri yerinde tespit eden ve yapılması gereken çalışmalar hakkında koordinasyon sağlayan Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak, şube başkanları ile video konferans yöntemi ile toplantı gerçekleştirdi.


Depremden etkilenen illerde yapılan çalışmaların görüşüldüğü toplantıda, sendikal faaliyetler ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu.

Başkan Albayrak, “Şube Başkanlarımızla çevrimiçi ortamda görüşerek, depremin etkilediği illerde yaptığımız çalışmalar, sendikal faaliyetlerimiz ve önümüzdeki süreçte yapılması gereken çalışmalarla ilgili istişarelerde bulunduk. Ayrıca, şubelerimizin faaliyet alanında yer alan işyerlerinde yaşanan sorunlar ve taleplerle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu