EğitimGenelGündem

Milli Eğitim Müdürü Yener’den Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Sivas Milli Eğitim Müdürü Necati Yener  2023-2024 eğitim-öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Yener mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizi hedeflerine ulaştıracak en temel güç eğitimli, nitelikli insan gücüdür. Bu nedenle eğitim ülkemizin her zaman öncelikli meselesi olmuştur.

Geleceğimiz olan çocuk ve gençlerimizin iyi bir eğitim alması için gecemizi gündüzümüze katıp çalışıyoruz. Öğrencilerimizin yalnızca akademik anlamda değil, millî ve manevi değerlerine bağlı yetişmesi için de bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz.

Türkiye Yüzyılı’nda ülkemizi hedeflerine ulaştıracak olan çocuk ve gençlerimizi hazinemiz olarak görüyor ve bu hazinemizin değerini bulması için eğitim camiası olarak çocuk ve gençlerimizle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.

Ailelerimiz, çocuklarımızı emanet ettiğimiz öğretmenlerimiz, okul idarecilerimiz ve eğitim camiasının tüm mensupları ile birlikte Sivas’ımızı eğitimde daha iyi bir noktaya getireceğimize inanıyorum.

Bu düşüncelerle 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz başta olmak üzere bütün eğitim camiamız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, çocuklarımıza ve gençlerimize zihin açıklığı diliyorum.”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu