GenelGündemSiyaset

İçişlerimize Burnunu Sokmaya Çalışanlar, Cumhurbaşkanımızın Dik Duruşu İle Geri Adım Attı

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ,
“İçişlerimize Burnunu Sokmaya Çalışanlar, Cumhurbaşkanımızın Dik Duruşu İle Geri Adım Attı”

AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci, “Hadsizce içişlerimize burnunu sokmaya çalışanlar, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve dik duruşu sonrası geri adım attı” dedi.

AK Partili vekil Ekinci Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel kurulunda söz alarak, Aşık Veysel’in gönüllere taht kuran unutulmayan biri olduğunu belirtti. Ekinci, “127 yıl önce dünyaya bir Veysel geldi. Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın. Ve birçok dizeleri ile gönüllere taht kurdu, dostları onu hiç unutmadı. Hemşerimiz ünlü halk ozanımız Aşık Veysel’i saygı ile anıyorum” dedi

Ekinci, Türkiye’nin içişlerine karışmaya çalışanların Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın dik duruşu sayesinde geri adım attığını da belirterek, “Hadsizce içişlerimize burnunu sokmaya çalışanlar, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve dik duruşu sonrası geri adım attı.
Türkiye’nin eski Türkiye olmadığını, tehditlere asla pabuç bırakılmayacağını ve dik durmanın ne demek olduğunu; dosta düşmana bir kez daha güçlü bir biçimde gösterdiğiniz için, ülkemizin gücüne her alanda güç katan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu