GenelGündem

Ahilik Komitesinden Huzurevine Ziyaret

36. Ahilik Kültürü Haftası etkinlikleri devam ediyor. Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı ve aynı zamanda Ahilik Kutlama Komitesi Başkanı Hakan Demirgil, komite üyeleriyle ve oda başkanlarıyla birlikte Karşıyaka’da bulunan Sivas Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ederek, burada kalan yaşlılarla bir araya geldiler.


Huzurevi Müdürü Sinan Karagözü ziyaret eden Ahilik Kutlama Komitesi üyeleri, burada kalan yaşlılarla birlikte sohbet ederek hayır dualarını aldılar.
Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonu Esnaf Odası üyesi kuaförler ise yaşlılarımızın saç ve sakal bakımlarını yaptı.
Ahlilik Haftası kutlamalarının devam ettiğini ifade eden Sesob Başkanı Hakan Demirgil, birlik ve beraberliğin önemine değinerek, uluçınarlarımızı da unutmadıklarını, ellerinden öperek sohbet etme imkanı bulduklarını ve hayır dualarını aldıklarını söyledi. Başkan Demirgil, esnaf teşkilatı olarak bu tür ziyaretlere de önem verdiklerini sözlerine ekledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu