GenelGündem

Afet Bölgesinden Video Konferans İle Toplantı

Kastamonu’da afet bölgesinde görevli olan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, video konferans aracılığıyla Sivas İl Özel İdaresi birim müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi.
12 gün önce yaşanan sel felaketinin ardından Sivas İl Özel İdaresi ekipleri, Kastamonu’nun İnebolu ilçesine görevlendirilmişti. Vali Salih Ayhan ve Genel Sekreter Kadir Algın’ın da bizzat katılarak çalışmaları koordine ettiği bölgede hummalı çalışmalar yürütülmeye devam ediyor.
Hayatın normalleşmesine yönelik yürütülen ve son aşamaya gelinen çalışmaları yerinde takip eden Genel Sekreter Kadir Algın, video konferans yoluyla Sivas İl Özel İdaresi birim müdürleri bir araya geldi.
Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt Soysal ile birim müdürlerimizin de katıldığı online görüşmede, Sivas İl Özel İdaresi’nin genel iş akışı değerlendirildi. Birim Müdürleri sırayla söz alarak Genel Sekreter Kadir Algın’a bilgi verdiler.
Sivas İl Özel İdaresi’nin yürüttüğü projeler, yapılacak olan ihaleler ve genel iş akışının görüşüldüğü toplantıda konuşan Kadir Algın, “Devletimiz tüm imkânlarıyla Kastamonu’da gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Sivas İl Özel İdaresi olarak, Valimiz Salih Ayhan’ın himayelerinde görevli olan tüm mesai arkadaşlarımız ile birlikte yoğun gayret gösteriyoruz. Diğer yandan Sivas’ta da İdaremizin faaliyetlerini aksatmadan yürütmenin çabası içerisindeyiz. Bölgede yaraları sarıyoruz. Çalışmalarda sona gelindi. Allah devletimize zeval vermesin.” ifadelerini kullandı.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu