GenelGündemİlçeler

Vali Yılmaz Şimşek’ten Paradoks Ajansa Ziyaret

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Paradoks Ajans bünyesinde faaliyet gösteren Sivas Haber 346 ve Sivas Tarım Gazetesi İmtiyaz sahibi Hakan Kaleli’yi ziyaret etti.

Vali Şimşek, ziyaretinde Sivas‘ın sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimiyle ilgili olarak yerel basının rolünün ne kadar kritik olduğunu vurguladı. Şimşek, yerel basının, halkın haber alma ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp aynı zamanda toplumun sesi olma görevini üstlendiğini ifade etti. Vali Şimşek, yerel basının gücünü artırmak için yapıcı önerileri değerlendirme ve Sivas’ın potansiyellerini daha iyi tanıtmak amacıyla işbirliği imkânlarını gözden geçirme fırsatı bulduklarını belirtti.

Pradoks Ajans sahibi Hakan Kaleli ise Vali Şimşek’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, yerel basının Sivas’ta toplumun bilgilendirilmesi, yönlendirilmesi ve yerel sorunların gündeme taşınması konularında önemli bir rol oynadığını dile getirdi. Kaleli, Sivas’ın tarım sektöründeki potansiyeline dikkat çekerek tarım gazeteciliğinin de önemine vurgu yaptı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu