GenelGündemİlçeler

Ülkücü Kadınlarda Gövde Gösterisi

MHP Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Sivas Başkanlığı tarafından düzenlenen Anneler Günü programı yoğun ilgi gördü.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.
Bu kapsamda ilk olarak TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdürlüğü’nde Bölge Müdürü Atanur Karadağ, Türk Ulaşım-Sen Şube Başkanı Tahsin Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek işçilerle birlikte öğle yemeği yedi.


Özyürek daha sonra Karayolları 16.Bölge Müdürlüğü ve Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışan personel ile görüştü.
Kurum ziyaretleri sonrası Halil Rıfat Paşa Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Özyürek, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.
ÜLKÜCÜ KADINLARIMIZ ŞEHRİ KARIŞ KARIŞ GEZİYOR
Özyürek daha sonra MHP Sivas Kadın, Aile, Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanlığı tarafından düzenlenen anneler günü programına katıldı. Programa şehit anneleri ve çok sayıda kadın katıldı. Özyürek, burada yaptığı konuşmasında Anneler Günü’nün öneminden bahsederek başta şehit aileleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladı.
Özyürek, “Seçim çalışmalarımızın başladığı ilk günden beri KAÇEP üyelerimiz sahada. Şehri sokak sokak, cadde cadde, kapı kapı gezerek 14 Mayıs seçimlerinin önemini anlatıyoır, 3 Hilal’e 3 vekil için destek istiyorlar. Ülkücü kadınlarımız, 14 Mayıs’ta evlatlarımızla, eşlerimizle sandıkların başında olacağız mesajını bugünde bizlere verdiler. Allah hepsinden razı olsun” dedi.
Özyürek’e MHP İl Başkanı Hakan Uygun, Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu