Genel

Söz Çiftçinin


Saadet Partisi, gündemde büyük ses getiren Esnaf Kongresi’nin ardından bugün sözü çiftçilere bırakacak. Genel Başkan Temel Karamollaoğlu ’nun online olarak gerçekleştireceği program SP’nin Youtube TV kanalında canlı yayınlanacak.

Söz Çiftçinin

Bir süre önce gerçekleştirdiği esnaf kongresinin ardından bugün Geçim İttifakı’nın ikinci kongresini düzenleyecek olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, çiftçilerle buluşacak.
‘Çiftçimize yetişmeden kendi kendimize yetemeyiz’ diyen Karamollaoğlu, mağduriyetleri ilk ağızdan dinleyecek.
Kongre öncesi duyuru videosu yayınlayan SP, pandemi sürecinde çiftçinin daha da yalnız bırakıldığına, tarlasını ekemez hale geldiğine, yasaklardan dolayı ürünleri ellerinde zayi olduğuna ilişkin görüntülere yer verdi.
Karamollaoğlu’nun bugün Zoom üzerinden gerçekleştireceği kongrede, ülkemizin tüm illerinde üretim yapan çiftçiler, yaşadıkları sorunları ifade etme fırsatı bulacak ve bu sorunların ortak çözüm yolları konuşulacak. Kongre ayrıca Youtube üzerinden de canlı olarak yayınlanacak.

Sosyal Medyadan Duyurdu

Önümüzdeki günlerde farklı kongrelere de imza atacak olacak SP Genel Başkanı Karamollaoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Çiftçimizi üretemez hale getiren politikalara karşı emeğin, hasadın ve çiftçimizin yanındayız. Tüm çiftçi kardeşlerimi; sorunları el ele, hep birlikte çözmek için #ÇiftçiKongresi’ne davet ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu