GenelGündemİlçeler

Milletvekili Adayı Güler, Gazi ve Şehit Ailelerini Ziyaret Etti

AK Parti Sivas 1. Sıra milletvekili adayı Abdullah Güler seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bu kapsamda saha çalışmalarına hız veren Güler, AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi ile Kemal ve Dilek Akıncı çiftinin oğulları Recep Akıncı, Tayyip Akıncı ve Erdoğan Akıncı’nın sünnet merasimine katıldı. ‘’Yavrularımıza hayırlı ve sağlıklı bir ömür diliyorum.’’Dedi.


Bayramın son gününde Gazi ziyaretleri gerçekleştiren Güler, ‘’Kahraman Gazilerimiz Kubilay Çiçek, Harun Altıntaş ve İbrahim Kayaş’ı evlerinde ziyaret ederek bayramlaştık. Milletimiz, bayrağımız, vatanımız ve devletimiz için canlarını ortaya koyan Kahraman Gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.’’Dedi.


Güler ve beraberindekiler daha sonra Şehit Jandarma Çavuş Ömer Daştan ve Şehit Piyade Er Adem Koç’un ailelerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.
Güler, ‘’ Şehit ailelerimizi ziyaret ederek bayramlaşmamızı gerçekleştirdik. Milletimiz, bayrağımız, vatanımız ve devletimiz için toprağa düşen şühedamızı rahmetle anıyorum.’’ Dedi.


Daha sonra Arzu ile Taha Yasin Karadağ ve Çayyurt Mahalle Başkanı Yusuf Yılmaz’ın oğlu Çağrı ile Ayşe Gündoğan çiftinin ve düğün merasimine katılan Güler, genç çiftlere ve ailelerine mutluluklar dileyerek, gün sonunu noktaladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu