GenelGündem

Kuzu, Tüm Çalışmaları Yerinde Takip Ediyor

Sivas Belediyesi, Cami ve Kur’an Kursları çevrelerinde çalışmaları sürdürüyor. ÖZBELSAN Genel Müdürü Ahmet Kuzu, çalışmaları yerinde inceleyerek, çocuklarla sohbet etti.
Sivas Belediyesi camilerin ve Kur’an kurslarının çevre düzenlemesini yaparak kurslara gelen çocukların daha iyi şartlarda eğitim görmeleri çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda camilerin ve Kuran kurslarının çevre düzenlemelerinin yanı sıra, oyun gurupları, tuvalet ve lavaboları ile gerekli tefrişatları tamamlanıyor.
Çalışmaları yerinde inceleyen ve Kur’an kursu öğrencileri ile de bir araya gelen Sivas Belediyesi ÖZBELSAN Genel Müdürü Ahmet Kuzu, “Sevgili Peygamber Efendimiz (SAV), dünyadaki en hayırlı kimseyi tarif ederken şöyle buyurmaktadır: “Sizin en hayırlınız, Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir. Bizde Sivas Belediyesi olarak yavrularımız en iyi şartlarda Kur’an’ı Kerim’i öğrensinler diye camilerimizin ve Kur’an kurslarımızın çevre düzenlemeleri, oyun gurupları, tuvalet ve lavaboları ile gerekli tefrişatları tamamlıyoruz” dedi.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu