GenelGündemİlçeler

Karaca , “Büyük Birlik Partisi Adanmışlığın Ve Kararlılığın Partisidir”

Büyük Birlik Partisi’nden 28. dönem Sivas Milletvekili adayı olan Uğur Karaca, yaptığı yazılı açıklamada aday adaylığı sürecinden itibaren kendisine destek olan herkese teşekkür ederek, “Büyük gönül birliğimizi vekillikle taçlandırmaya kararlıyız” dedi.
Büyük Birlik Partisi’nden Sivas Milletvekili aday adaylığını açıkladıktan sonra STK‘lar, vatandaşlar ve parti teşkilatlarını ziyaret eden Uğur Karaca, milletvekili aday listesine girmeyi başardı.
Büyük Birlik Partisi 3. Sıra Sivas Milletvekili adayı Uğur Karaca, listelerin belli olmasının ardından yazılı bir açıklama yaparak, kendisine destek olan herkese teşekkür etti.
Gördüğü ilgiden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Karaca, “Aday adaylığı açıklamamdan bugüne bizleri sahiplenen Sivas halkına teşekkürü bir borç bilirim.
Dün olduğu gibi yarın da mücadelemize hiç hız kesmeden devam edeceğiz. Büyük Birlik Partisi adanmışlığın ve kararlılığın partisidir.
Bizlerde bu kararlılık içerisinde çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Büyük gönül birliğimizi vekillikle taçlandırmaya kararlıyız”ifadelerine yer verdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu