GenelGündem

Gürün’de Görev Süresi Dolan Memurlar İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Gürün’de Görev Süresi Dolan Memurlar İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Sivas Belediye Başkanı Nami Çiftçi, Gürün ilçesinde görev süreleri dolan Hakim Fatma Karababa Demirvuran, Savcı Mehmet Semih Demirvuran, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Zeki Kurt ve Nüfus Müdürü Uğur Ateş için düzenlenen veda yemeğine katıldı.

Gökpınar Gölü’nde gerçekleştirilen veda gecesinde Gürün Kaymakamı Abdullah Sarı, Belediye Başkanı Nami Çiftçi, kurum amirleri ile tayini çıkan memurlar ve aileleri bir araya geldi.

Programda konuşan Başkan Çiftçi, “Görev yapılan yerler han, görev yapan sizlerse birer yolcusunuz. Gürün’deki görev süreleriniz boyunca birçok önemli başarıya imza atmış ve görevlerinizi en güzel şekilde tamamlamış bulunuyorsunuz. Burada göstermiş olduğunuz başarılara, gittiğiniz yerlerde de devam edeceğinize inanıyor ve ilçemiz adına sizlere hayırlı görevler diliyorum.” dedi.

Kaymakam Sarı da tayini çıkan memurlara hayırlı görevler diledi. Konuşmaların ardından tayini çıkan Hakim Fatma Karababa Demirvuran, Savcı Mehmet Semih Demirvuran, Yazı İşleri Müdürü Zeki Kurt ve Nüfus Müdürü Uğur Ateş’e hizmetlerinden dolayı plaketler verildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu