GenelGündemİlçeler

Cumhurbaşkanı Erdoğan Müjdeyi Verdi

Ankara- Sivas YHT Hattı Önümüzdeki Haftalarda Hizmete Girecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Grup Toplantısına katıldı. Erdoğan, Ankara-Sivas YHT hattının önümüzdeki haftalarda hizmete gireceğini söyledi.
Erdoğan, “Ankara-Sivas Hızlı Tren Hattında seferlerin başlaması heyecanını, Kırıkkaleli, Yozgatlı ve Sivaslı hemşerilerimiz ile beraber yaşayacağız. Adam Sivaslı ama Sivas’a hızlı tren ne gerek var diyor. Ve bu adamda malum bu altılı masanın içinde. Bir zamanlar altılı masanın başında olanlar bununla ilgili ağır laflar ediyorlar. Ama şimdi maşallah el ele, kol kola yola devam ediyorlar. Bunları anlamak mümkün değil. Bunların dışında da tamamlanan pek çok projemizin açılışını yapacağız” dedi.

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasını sosyal medya hesabından yayınlayarak, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Ankara-Sivas Hızlı Tren hattının önümüzdeki haftalarda hizmete gireceğini müjdeledi. Uzakları yakın eden bu büyük hizmetin hayırlara vesile olmasını diliyor, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Şehrimiz ve milletimiz için hayırlı olsun” notunu düştü.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu