GündemGenelSiyaset

Başkan Bilgin: 31 Mart’ta Sivas’ın Aldığı Yüksek Oy Konuşulacak

Başkan Bilgin: 31 Mart’ta Sivas’ın Aldığı Yüksek Oy Konuşulacak

AK Parti Sivas’ta seçim çalışmalarına başladı. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, 31 Mart akşamı Sivas’ın aldığı yüksek oyun konuşulacağını söyledi. 

AK Parti Sivas İl Teşkilatı, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını başlattı. Bu kapsamda, AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin, parti binası önünde düzenlenen programda Sivaslılarla bir araya geldi. Programa, TBMM Grup Başkanı, AK Parti Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Sivas Milletvekili Hakan Aksu, İl Genel Meclisi Başkanı Hakan Akkaş, İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, Merkez İlçe Başkanı Burak Kuruçay, Kadın Kolları Başkanı Arzu Polat, Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sakarya, partililer ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Sivas Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin Sağanak yağmur altında düzenlenen programa Sivaslıların ilgisi yoğun oldu. Meşaleler yakan vatandaşlar, coşkuyla Hilmi Bilgin’i dinledi.

Programda konuşan Bilgin, “Sevgili hemşehrilerim, bundan tam 5 yıl önce 1 Aralık’ta yine böyle rahmetiyle birlikte sizlerle bir araya gelmiştik. O gün söze ‘gönüller yapmaya geldik’ diye söze başlamıştık. Ve 5 yıl boyunca gönüller yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Ak kadrolar olarak günü kurtarmanın değil, şehri kurtarmanın derdinde olduk. Kapı kapı, ev ev dolaşacağız. Emin olun ki 31 Mart akşamı Türkiye’de Sivas’ın aldığı yüksek oy konuşulacak” dedi. Bilgin, konuşmasında ayrıca, “AK Parti olarak Sivas’ta büyük hizmetler yaptık. Şehrimizin altyapısını ve üst yapısını yeniledik. Sosyal belediyecilik alanında önemli adımlar attık. Gençlerimiz için spor tesisleri, kültürel etkinlikler ve eğitim alanında önemli yatırımlar yaptık. Sivas’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu