GenelGündem

Aksu ve Bilgin, Uyum İçerisinde Çalışıyor

AK Parti teşkilatları şehri karış karış geziyor. Halkın taleplerini dinliyor. Çözüm üretilmesi noktasında ilgili kurumlara bilgi veriliyor ve sorunlar bir bir çözülüyor.
Gönül Belediyeciliği, Gönüllere Girmek İçin Çalışıyoruz sloganlarıyla hareket eden AK Parti Sivas teşkilatları kendi içerisinde de uyum içerisinde çalışıyor. Parti içerisinde tüm teşkilatlar uyum içerisinde çalışıyor. Özellikle AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ve Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in istişareli ve uyum içerisinde çalışması da teşkilatlara olumlu yansıyor.
Çalışmalarıyla her kesimin takdirini toplayan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, istişareyi elden bırakmıyor. Gerek teşkilatlarla, gerek vekillerle, gerekse İl Başkanı Hakan Aksu ile yaptığı istişareler ile halka en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor.
Dürüstlüğü ve teşkilatçılığı ile tanınan AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ise köy köy, belde belde, ilçe ilçe çalışmalarını aralıksız sürdürürken, halkın talep ve beklentilerini onların ayağına giderek dinliyor. Aksu ve Bilgin’in uyumlu çalışması ise Sivas’ta partiye olan güveni daha da arttırıyor.
Halkın emri ve hizmetkarıyız diyen ikili, şehirde sorun ve sıkıntı yaşanan konularda çözüm merci olmalarını sağlıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu