GenelGündemSiyasetYerel Haberler

Fuat Oktay Esnafı Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sivas’ta gerçekleştirdiği program kapsamında esnafları ziyaretinde bulunarak vatandaşlarla da sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sivas Valiliği ve Sivas Belediye Başkanlığı ziyaretlerinin ardından esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Esnaf ve vatandaşlarla görüşen Oktay, “Zabaha kadar buradayız” ifadeleri ile ünlenen Ahmet Yaşin ile karşılaştı.  Yaşin karşısında Oktay’ı görünce “Zabaha kadar buradayız başkanım” diye bağırdı. Oktay’da bunun üzerine tezgâhındaki tüm simitleri satın alarak misafirlerine dağıttı.

Oktay, geçtiğimiz aylarda yaptıkları düğünle dünya evine giren bir metrelik çiftle de bir araya geldi.  Boyları 108 santimetre olan Ahat ve Emine Demirel ile bir süre sohbet etti.

Oktay ve beraberindekiler ardından meşhur Çerkez’in kahvesinde oturup hem meşhur kahvenin tadına baktı hem de vatandaşlarla sohbet etti.

Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Oktay’a Vali Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, AK Parti Milletvekilleri Habip Soluk, Semiha Ekinci ve il protokolü de eşlik etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu