GenelGündemİlçeler

AK Partili Üyeler Meclise Veda Etti

Sivas İl Genel Meclisi’nde iki isim 28. Dönem Milletvekili seçimi için istifa etti. AK Parti Meclis üyeleri Av. Ziya Şahin ve Semra Temurbaş Mavibulut, milletvekili aday adayı olduğunu açıklayarak bugün son kez meclis toplantısına katıldı.

Hakan Akkaş başkanlığında gerçekleştirilen Nisan ayı Meclis toplantısının ikinci oturumuna İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın da katıldı.

DOĞANŞEHİR’DEKİ ÇALIŞMALAR BAYRAM ÖNCESİ TAMAMLANACAK

Algın burada yaptığı konuşmasında, Doğanşehir’de planlama çalışmalarının yapıldığını ve enkazların yüzde yetmiş seviyesinin üzerinde temizlendiğini söyledi. Algın, “Malatya Doğanşehir’de büyük bir mücadele verildi ve iyi bir çalışma yürütüldü. Buradaki çalışmaları bayram öncesinde tamamlayıp yavaş yavaş oradaki mesai arkadaşlarımızı çekmemiz lazım. Çünkü burada da yatırım sezonu başladı. Bayramdan sonra hem özel idare yatırım programının hem de KÖYDES ihaleleri tek tek gerçekleşmiş olacak” dedi.

İL GENEL MECLİSİ’NDE İKİ İSİME VEDA

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere İl Genel Meclisi üyeliklerinden istifa eden Semra Temurbaş Mavibulut ve Ziya Şahin de toplantıya katıldı. Temurbaş, “Asıl marifet bu kubbede hoş bir seda bırakmakmış.  Şuan hem guruluyum hem duyguluyum. Herkese hakkımı helal ediyorum sizden de helallik istiyorum” dedi

İl Genel Meclis Başkanı Hakan Akkaş ve toplantıya katılan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kadir Algın, istifa eden meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu