GenelGündemİlçeler

Yeni Sezon Formaları Tanıtıldı

Demir Grup Sivasspor 2023-2024 sezonunda giyeceği formalar taraftarın beğenisine sunuldu.

Tony Montana tarafından hazırlanan çubuklu, kırmızı ve beyaz formalar Sivas Kongre Müzesi bahçesinde düzenlenen programla tanıtıldı.

Programa Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, il protokolü, Başkan Mecnun Otyakmaz ile yönetim kurulu üyeleri, teknik heyet, futbolcular ve çok sayıda Sivasspor taraftarı katıldı.

Etkinlikte konuşan Vali Şimşek, “Kuşkusuz Sivasspor’umuz, kentin birlik ve beraberliğine, ekonomisine, turizmine, spor alt yapısına ve daha birçok sektörüne olumlu katkılar sunuyor. Yiğidolarımızın şehrimizin takımını yalnız bırakmamasını arzuluyoruz. Yeni sezon formaları takımımıza hayırlı olsun.” dedi.

Belediye Başkanı Bilgin de, “Göz bebeğimiz, hepimizin ortak sevdası, gururumuz Sivasspor’umuzun yeni sezon formaları hayırlı olsun. Ben inanıyorum ki yeni sezonda daha güçlü bir Sivasspor izleyeceğiz.” dedi.

Başkan Mecnun Otyakmaz ise, “17 Haziran’da yapmış olduğumuz genel kurul neticesinde bir karar almıştık. ‘Genç, dinamik, yeni bir yönetim kurulu oluşturacağız ve taraftarımızın istediği bütün taleplerin hepsini yerine getirmeye gayret edeceğiz’ diye ve böylece taraftarlarımız baştan beri bir forma tasarımında etkili olmak istiyorlardı. Bununla ilgili hemen bir yarışma programı düzenleyerek turkuaz formalarımızı taraftarımıza yaptırdık. Bu genel kurulda vermiş olduğumuz bütün sözlerin hepsini tek tek yerine getireceğiz. Bundan da eminiz sizler bize her türlü destek vereceksiniz. Bu formaları sizlere buluşturmak için çok emekleri var. Önümüzdeki sezon için de başarılar diliyorum. Onlara inandığımızı, güvendiğimizi bir kez daha sizlerin huzurunuzda tekrar etmek istiyorum” dedi.

Daha sonra Başkan Mecnun Otyakmaz, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek’e, Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’e ve il protokolüne yeni sezon formalarını takdim etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu