GenelGündemİlçeler

Türkiye’nin Yerli Otomobili Togg İlçelerde Tanıtıldı

Sivas‘ın Şarkışla ilçesinde AK Parti Sivas milletvekili adayı Serdar Öksüm tarafından kullanılan Togg, vatandaşların yoğun ilgisiyle Şarkışla Hükümet Meydanı’na geldi. Meydanda düzenlenen tanıtım buluşmasında konuşan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Togg’un yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.


Sivas’ın Yıldızeli, Şarkışla ve Gemerek ilçelernde tanıtılan Türkiye‘nin yerli otomobili Togg‘a vatandaşlar ilgi gösterdi.
Şarkışla ilçesinde AK Parti Sivas milletvekili adayı Serdar Öksüm’ün kullandığı Togg, vatandaşların yoğun ilgisi dolayısıyla güçlükle ilerleyerek Şarkışla Hükümet Meydanı’na geldi. Meydanda düzenlenen tanıtım buluşmasında konuşan Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Togg’un yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, “Bugün Türkiye’nin 100 yıllık hayali Toog’la Şarkışla’dayız ve önümüzde bir seçim var. Ben her zaman devletinin milletinin yanında olmuş Şarkışlalı hemşehrilerimize bugüne kadarki desteklerinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.


Togg’un ülkenin gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Öksüm ise “Her bir parçası ‘Made in Türkiye’. Sevgili gençler, tamamen bir bilgisayar. Araç demiyorum, inceleyin, her bir parçasını inceleyin.” diye konuştu.
Konuşmaların ardından vatandaşlar, Togg’u inceleyerek fotoğraf çektirdi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu