GenelGündemİlçeler

Sivas Milletvekilleri Oylarını Kullandı

Türkiye Cumhurbaşkanını seçmek için sandık başına gitti. Sabah saat 08.00’de başlayan oy kullanma işlemi devam ederken Sivas milletvekilleri de oylarını kullandıktan sonra okulları ziyaret ederek seçmenlerle bir araya geldi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, 4 Eylül Ortaokulunda oyunu kullandı, Özyürek, “4 Eylül Ortaokulu’nda oyumuzu kullandık. Cenab-ı Allah hayırlı uğurlu eylesin. Haydi, Sivas sandık başına!” dedi.

AK Parti Sivas Milletvekilleri Abdullah Güler, Hakan Aksu ve Rukiye Toy da sabah erken saatlerde sandık başına giden isimler oldu. Milletvekili Güler, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “Sivas-Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde vatandaşlık görevimizi yerine getirerek oyumuzu kullandık. Türkiye Yüzyılı için 28 Mayıs Cumhurbaşkanı Seçiminin vatanımız ve aziz milletimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” notunu düştü.

Hakan Aksu ise, Hacı Mehmet Sabancı Anadolu Lisesi’nde oyunu kullandı. Aksu, “Ya Allah, Ya Bismillah. Oyumuzu kullandık. Ülkemiz, şehrimiz ve milletimiz için hayırlı olsun. Yüzyılın en büyük Lideriyle Türkiye Yüzyılı yolculuğumuz başlıyor. Rabbim muzaffer eylesin” dedi.

AK Partili vekil Rukiye Toy’da oyunu Şehit Erdal Çetin İlkokulu’nda kullandıktan sonra sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak, “Oyumuzu kullandık. Vatana millete hayırlı olsun. Büyük Türkiye Zaferi için Herkes Sandığa!” notunu paylaştı.

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu ise, “Seçimin ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bir kez daha, tüm vatandaşlarımızı oy kullanmaya davet ediyorum. İnanıyorum ki demokrasi kazanacak, adalet kazanacak, sevgi kazanacak” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu