GenelGündemİlçeler

Sivas, Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Erkek Grup Müsabakalarını Birincilikle Tamamladı

 

Sivas, 2023 Anadolu Yıldızlar Ligi Osman Bayrakdar sezonunda düzenlenen Voleybol Erkek Grup Müsabakaları‘nda başarılı bir performans sergileyerek birinci oldu. 13-15 Haziran 2023 tarihleri arasında Nevşehir ilinde gerçekleştirilen müsabakalarda Sivas, grup aşamasında sırasıyla Çankırı ilini 3-0, Konya ilini 3-1 ve Ankara ilini 3-0’lık skorlarla mağlup ederek grubunu birincilikle tamamladı.

Bu başarının ardından Sivas, 7-9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Konya‘da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Çeyrek Final müsabakalarına katılmaya hak kazandı. Müsabakalar Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Damat İbrahim Paşa Kapalı Spor Salonu ve Ürgüp Spor Salonu’nda gerçekleşti. Kız ve erkek takımlarının kıyasıya mücadelelerine tanık olan Ankara, Kırşehir, Niğde, Kayseri, Konya, Kırıkkale, Çankırı, Yozgat, Aksaray, Sivas ve Nevşehir illerindeki müsabakalar, dereceye giren takımlar için madalya töreniyle son buldu.

Sivas Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, çeyrek finale yükselen takımları, antrenörleri ve sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu