GenelGündemİlçeler

“PTT Akıllı Esnaf Sanal Pos” Ürünü için Protokol İmzalandı

Sivas Ticaret Borsası ile PTT arasında borsa üyelerine yönelik banka masraflarını azaltmak adına “PTT Akıllı Esnaf Sanal Pos” ürünü için protokol imzalandı.


PTT ile Sivas Ticaret Borsası arasında imzalanan protokol kapsamında Borsa üyeleri, PTT’nin avantajlı ürün ve hizmetlerinden faydalanabilecek, ihtiyaç duydukları sanal pos hizmetine masraf ödemeden çok daha rahat ulaşabilecekler.
PTT Akıllı Esnaf Sanal Pos ürünü protokolü imza töreni, Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya ile PTT A.Ş. Ödeme Sistemleri Daire Başkanı Dinçer Demirhan, Sivas PTT Başmüdürü Musa Yıldız ve Pazarlama Satış Müdürü Emre Karaçam‘ın katılımıyla Sivas Ticaret Borsası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
İmzalanan protokolün üyelere sağlayacağı avantajları anlatan Başkan Karakaya;” Üyelerimizin ticari yaşamlarını kolaylaştırmak adına masrafsız sanal pos ürününü üyelerimizin kullanımına sunmak için PTT yetkililerimizle protokol imzaladık. Bu ürün tüm üyelerimize ticari mal satımlarında büyük kolaylıklar getirecektir. PTT Akıllı Esnaf’ sanal ve fiziki POS hizmetini kullanmak isteyen borsa üyelerimiz, sanal pos ve link seçenekleriyle aylık sabit ücret, işletim ücreti, aidat, POS kullanım ücreti, inakiflik ve verimsizlik bedeli gibi ek ödemelerden kurtulurken 8 bankaya ait kredi kartına taksit imkânı ve ürünlerini PTT Kargo ile göndererek kargo ücretlerinde yüzde 30 indirim kazanacak. Bu uygulama sayesinde hem alıcı hem de satıcı güvenli bir biçimde işlemlerini yapabilecek.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu