GenelGündemİlçeler

Özyürek, “Şehrimizin Kalkınmasını Hep Birlikte Sağlayacağız “

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmeden şehri karış karış gezmeye devam ediyor.


MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, ata Sanayi esnaflarını ziyaret ederek, dua ve destek istedi.
Sanayi esnafı Özyürek’e tam destek sözü verdi. Esnaflar, “Milletvekilleri seçildikten sonra Sivas’ı bizi unutuyorlar. Ancak Ahmet Özyürek vekilimiz seçildikten sonra da bizleri unutmadı. Ankara’da bizlere kapısı her zaman açık oldu. Dertlerimizi, sıkıntılarımızı ulaştırmakta güçlük çekmedik” dedi.


Her girdiği işyerinde yoğun ilgi gören Ahmet Özyürek, “Bizim derdimiz Sivas. Sivas’ta özlenen Birliği beraberliği sağlayacağız. İnşallah şehrimizi, herkesin ortak şekilde dillendirdiği sahipsizliğinden kurtaracağız” dedi.


Özyürek, gezilerinde sohbet ettiği sanayi esnafı ve çalışanlarına, “Beni bir vekil olarak değil, kardeşiniz olarak görün. MHP’ye vereceğiniz her oy sizlerin mecliste gücünü arttıracaktır. Sivas’ın yiğit inanları inanıyorum ki 3 Hilal’e 3 vekil için destek verecekler. Bizlerde Sivas’ı TBMM’de daha güçlü temsil edeceğiz ve şehrimizin kalkınmasını hep birlikte sağlayacağız” diye konuştu.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu