GenelGündemİlçeler

Özyürek, 3 Mayıs Türkçülük Günü’nde Vatandaşlara Pilav İkram Etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas milletvekili Ahmet Özyürek, 3 Mayıs Türkçülük günü dolayısı ile İstasyon caddesi üzerinde bulunan seçim koordinasyon merkezlerinin önünde vatandaşlara pilav ikramında bulundu.


Çok sayıda vatandaşın katıldığı programda Özyürek, pilavı kendi elleri ile ikram etti.
Burada konuşan Özyürek, “3 Mayıs’ta ortaya konan milli duyarlılık ile Türk milletinin birliğini, beraberliğini ve bölünmez bütünlüğünü daima devam ettireceğiz. Milli menfaatlerin ön planda tutulmasında, millet ve vatan değerlerinin korunmasında geçmişte ne yapılmışsa, şu an ve gelecekte de yapmaya hazırız. Türk milliyetçiliğinin büyük davasının kurucuları ve yılmaz savaşçıları olan başta Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş, Hüseyin Nihal Atsız başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm Türk milliyetçilerini rahmetle anıyor, yeryüzündeki tüm Türk soydaşlarımızın 3 Mayıs Milliyetçiler Günü’nü kutluyorum” ifadeleri yer aldı.


Özyürek daha sonra Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi Bahçesinde toplanan Sivasspor taraftarlarının daveti üzerine yanlarına giderek fotoğraf çektirdi. Taraftarlar Özyürek’i tezahüratlarla karşıladı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu