GenelGündemİlçeler

Özyürek, “1 Oy Cumhurbaşkanımıza 1 Oy MHP’ye”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, ilçe ve köy ziyaretlerine devam ediyor.


14 Mayıs seçimlerine 9 kala Özyürek’te seçim çalışmalarına hız kazandırdı. İlçe ziyaretlerinin ardından köy ziyaretlerini de sürdüren Özyürek, geçtiğimiz gün Zara ilçesi Korkut Köyü’nde vatandaşlar bir araya geldi.
Özyürek, “Bizleri büyük bir coşkuyla karşılayan ve bağrına basan köy muhtarımız ve Korkut’lu hemşerilerimizden Allah razı olsun” dedi.


Özyürek bugün ise MERDER yöresinde bulunan köylerini ziyaret etti. Ziyaretlerine GAZİ Köyü’nde başlayan Özyürek daha sonra sırasıyla Gümüşdere, Kurtlapa, Yakupoğlan, Sarıyer, Güneykaya ve Yıldız köylerini ziyaret etti.
Sarıyer Köyünde vatandaşlar Özyürek ve beraberindeki teşkilat üyelerini büyük bir coşku ile karşılarken, dualar eşliğinde kurban keserek, seçimin ülkemizin geleceği açısından hayırlara vesile olması temenni edildi.
Özyürek, “Önce Cumhurbaşkanımıza sahip çıkacağız. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan inşallah onu birinci turda seçtireceğiz. Çünkü yasama yürütme birbirini tamamlıyor. Cumhurbaşkanlığından gelen kanun ve yasa teklifleri TBMM onaylıyor. Onun için önce sayın Cumhurbaşkanımızı seçtireceğiz. Sonrada Türkiye’de Cumhur İttifakı 300’ün üzerine çıkacak. Çoğunluğu alacağız. Ama gardaş diyor ya bu vatana bu bayrağa bu ezana sevdalı gerçekten hem sahip çıkan hem de cumhurbaşkanımızın yanında dimdik duran hem de bu ülkeye sevdalı Milliyetçi Hareket Partisi’nin yiğit, yürekli milletvekillerine sahip çıkacağız inşallah. Nasıl sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli ne diyorsa, adayımız belli kararımız net. Kimdir bu sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli Bey de kayıtsız şartsız sayın cumhurbaşkanımızı destekliyor. Allah’ın izni ile onu seçtireceğiz. Ama sizden isteğim MHP’ye hem de sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli beyin partisine sahip çıkmanız. Onun için 1 oy sayın cumhurbaşkanımıza, milletvekilliği içinde 1 oyda MHP’ye. Üç hilale vereceğiniz her oy Türkiye Cumhuriyetindeki 81 ilde verilecek oylarla TBMM’de çoğunluğu sağlayacağız. Milletvekili sayımız çoğalacak. Orada güçlü olacağız” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu