GenelGündem

Önder Sivas İmam Hatipleri Derneği’nde Başkanlık Devir Töreni

Önder Sivas İmam Hatipleri Derneği’nde Başkanlık Devir Töreni

Önder Sivas İmam Hatipliler Derneği‘nin başkanlığını yaklaşık altı yıldır başarıyla yürüten Hüseyin Duman, görevini Ahmet İkbal Genç’e devretti.

Dernek binasında düzenlenen genel kurulda divan başkanlığını, derneğin üyesi olan Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz üstlendi.

Genel kurulun açılış konuşmasını yapan Hüseyin Duman, üç dönem boyunca başkanlık görevini layıkıyla yerine getirdiğini belirterek, öğrencilere ve İmam Hatip nesline, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte hizmet etmeye özen gösterdiğini vurguladı. Duman, “Bu, bir hizmet yarışıydı. Üç dönem boyunca arkadaşlarımla derneğimizde aktif görev aldık. Ancak şimdi, bu görevi gençlere devretme zamanının geldiğini düşündüm. Yönetimde yer alarak hizmetime devam edeceğim. Bu süre içinde önemli etkinlikler ve faaliyetler gerçekleştirdik. Dernek binamızı daha da güzelleştirdik. İmam Hatip nesline sosyal ve kültürel faaliyetlerle destek olmaya çalıştık. Artık yeni başkanımız Ahmet İkbal Genç ve ekibine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu