GenelGündemİlçeler

Milletvekili Aday Adayı Darıcı, AK Parti İlçe Teşkilatlarını Ziyaret Etti

AK Parti milletvekili aday adayı Bayram Darıcı, AK Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret etti.
Darıcı ilçe ziyaretleri kapsamında, Divriği, Suşehri, Gürün, Gölova ve Akıncılar AK Parti ilçe teşkilatları ile bir araya gelerek destek istedi.

Darıcı, “Gölova AK Parti Teşkilatımızı ziyaret ettik. Dua ve desteklerini istedik. İlçe Başkanımız Sayın İlyas Karaca Beye, İl Genel Meclis Üyelerimiz Sayın İlyas Vahapoğlu’na, Sayın İrfan Aydın beye ve İlçe Yön. Kur. Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Daha sonra Akıncılar Belediye Başkanımız Sayın Hasan Şen Beyi ziyaret ederek; başarı dileklerimizi iletip dua ve desteklerini istedik. Misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum” dedi.


Akıncılar ve Suşehri ilçelerine de giden Darıcı, “Akıncılar Ak Parti İlçe Teşkilatımızı ziyaret ederek başarılar dileyip dualarını ve desteklerini istedik. İlçe Başkanımız Sayın Yakup Noyan Beye misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İlçe ziyaretlerimizde Suşehri Belediye Başkanımız Sayın Fazlı Yüksel Beyi ziyaret ederek başarılar dileyerek dua ve desteklerini istedik. Misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum. Daha sonra Suşehri Divriği ve Gürün Ak Parti İlçe Teşkilatlarımızı ziyaret ettik. Dua ve desteklerine talip olduk. İlçe Başkan Vekilimiz Sayın Yahya Şahin Duran beye, Kadın Kolları Başkanı Sayın Berrin Kıvrak Hanımefendiye, Gençlik Kolları Başkanımız Sayın İlhan Erden’e ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Divriği İlçe Başkanımız Sayın Haluk Gazioğlu Bey’e, Kadın Kolları Başkanı Sayın Berrin Gedik Hanımefendiye ve Yönetim Kurulu Üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Gösterdikleri misafirperverliklerinden dolayı, İlçe başkanımız Sayın Gürcan Tozluyurt’a, Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Hakkı Kürklü ve yönetim kurullarına çok teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu