GenelGündemİlçeler

MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek’ten Borsaya Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, İl Başkanı Hakan Uygun ve Merkez İlçe Başkanı Turan Gazi Yalçındağ ile birlikte Sivas Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.


14 Mayıs’taki 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerde yeniden aday gösterilen Milletvekili Ahmet Özyürek, Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Akif Aslan, Yönetim Kurulu Başkanı Hayrullah Karakaya ve borsa Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.
Misafirperverliğinden dolayı Sivas Ticaret Borsası Başkan Karakaya’ya teşekkür eden Sivas Milletvekili Özyürek, “Türkiye’yi bölmek ve parçalamak isteyenlere asla müsaade etmeyeceğiz. Cumhur İttifakının muvaffak olması için canla başla çalışacağız. Sivas’ımıza ve ülkemize hizmet etmek için çalışacağız. Bizim için sizlerin fikirleri çok önemli. STK Başkanlarımızla, ilimizin kanaat önderleriyle görüşeceğiz ve sizlerin istemediği hiçbir işe imza atmayacağız. Sivas için birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Allah’ın izniyle Sivas’ta Cumhur İttifakı olarak çok güçlü olacağız ve bu gücü Sivas’ımızın menfaatleri için kullanacağız. Öncelikle Allah için, sonrasında ülkemiz ve Sivas’ımız için birlikte çalışalım. Gardaşlarınızı destekleyin, Gardaşlarınızın yanında durun ki Gardaşınızda sizlerin yanında dursun.” dedi.
Sivas Ticaret Borsası Başkanı Karakaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Sivas’a yaptığı hizmetlerinden dolayı Milletvekili Ahmet Özyürek’e teşekkür etti. Yeni adaylık sürecinde başarılar diledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu