GenelGündemİlçeler

Kangallı Çiftçilere, Vadeli Alışverişlerde 0 Komisyon

Kangal Ziraat Odası, çiftçilere yönelik yenilikçi hizmetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Denizbank ile anlaşma yapan Kangal Ziraat Odası, üyelerinin Tarım Marketten yapacakları alışverişlerde 4 aylık vadeye “0” komisyon uygulayacak.

Kangal Ziraat Odası ile Denizbank arasında Üretici Kart Anlaşması imzalandı. Anlaşmayla ilgili bilgi veren Kangal Ziraat Odası Başkanı Basri Çoban, çiftçilere yönelik indirim ve vade imkanı sağlayacak anlaşmaları yapmaya devam ettiklerini söyledi.

Denizbank ile anlaşma imzaladıkları o belirten Başkan Basri Çoban, “Denizbank Üretici kart anlaşması ile çiftçilerimiz yapacağı yem, gübre, ilaç, tohum, lastik ile Odamız Tarım Marketinden yapacakları tüm ekipman alımlarında 4 ay 0 komisyon, 6 aya yüzde 3,23 komisyon oranı, 12 ay vadede 10,5 komisyon oranı ve 24 ay vadede 15,25 komisyon oranı ödeyecekler” dedi.

Bu yıl yaşanan kuraklık ve don olayları nedeniyle zor günler geçiren çiftçilere destek olabilmek için çözüm üretmeye çalıştıklarını dile getiren Çoban, “Bölgemizdeki kuraklığın yoğun olarak yaşandığı ve rekoltenin düştüğü bu günlerde çiftçilerimize ilaç gibi gelecek olan bu anlaşmadan faydalanmak için çiftçilerimizi, Kangal Ziraat Odamıza bekliyoruz. Kangal Ziraat Odası olarak her zaman üreticimizin, çiftçilerimizin yanındayız” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu