GenelGündem

İl Genel Meclisi, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i Konuk Etti

İl Genel Meclisi, Aralık ayı toplantılarını gerçekleştirmek üzere yeniden bir araya geldi. 20 gün süren Kasım ayı toplantılarında yoğun mesai harcayan İl Genel Meclisi, 10 günlük aranın ardından aralık ayının ilk oturumunu Meclis Başkanımız Hakan Akkaş başkanlığında gerçekleştirdi.
Her ay kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcilerini davet ederek, ilimizde yapılan yatırımlar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren İl Genel Meclisi, aralık ayı toplantılarının ilk oturumunda da Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’i ağırladı.
MECLİS BELEDİYE BAŞKANI HİLMİ BİLGİN’İ AĞIRLADI
Meclis üyelerine hitap eden Başkan Hilmi Bilgin, belediye hizmetleriyle ilgili sunum yaparak,
2.5 yıldır ilimizde önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi. Sivas’ı bulunduğu noktadan daha iyi seviyelere taşımak için samimiyetle sahada çalıştıklarını aktaran Başkan Bilgin, “Ortak istişareye önem veriyoruz. Şehrin dinamikleri ile her zaman bir araya gelerek, Sivas’ın bugününü ve yarınını düşünüyoruz. Belediyemiz bugüne kadar onlarca projeyi hayata geçirmiş bulunuyor. Yaptığımız ve planladığımız projelerimiz de gelişen ve büyüyen Sivas’a daha çok değer katacak.” ifadelerini kullandı.
SİVAS BELEDİYESİ VE İL ÖZEL İDARESİ SİVAS İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞIYOR
Meclis Başkanı Hakan Akkaş’da Başkan Bilgin ve ekibine ilimize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Belediyemiz yerelde, İl Özel İdaremizde kırsalda vatandaşa en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde.” şeklinde konuştu.
GÜNDEM MADDELERİ GÖRÜŞÜLÜP KARARA BAĞLANACAK
İl Genel Meclisi, 5 gün sürecek aralık ayı toplantılarında İmar ve Bayındırlık Komisyonu, Gençlik ve Spor Komisyonu, Plan Bütçe Komisyonu, Eğitim ve Sosyal Hizmetler Komisyonu ile Hukuk Komisyonuna havale edilen gündem maddelerini görüşerek karar bağlayacak. 10 Aralık’ta tamamlanacak toplantılar dilek ve temenniler ile son bulacak.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu