GenelGündem

Göktaş, MHP’den Aday Adayı Oldu

Göktaş, MHP’den Aday Adayı Oldu

Yaşar Göktaş, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yıldızeli Belediye Başkan Aday Adaylığı için başvurusunu yaptı.

Ankara’da MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’a aday adaylığı başvurusunu teslim eden Yaşar Göktaş, MHP Lideri Bahçeli ve MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek’i de ziyaret etti.

Göktaş, “Büyük bir sevda ile gönülden bağlı olduğum, doğup büyüdüğüm, ekmeğini yiyip suyunu içtiğim memleketim için var gücümle çalışmak adına, 2024 yılı yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden, Belediye Başkan aday adaylığı resmi başvurusunu, 06 Aralık 2023 tarihi itibariyle gerçekleştirmiş bulunmaktayım.

 ‘’Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’’ diyen bilge lider Sayın Devlet Bahçeli Genel Başkanımızı ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Sadir Durmaz beyefendiyi makamlarında ziyaret ederek, hayır dualarını aldık. 

Sivas’ımızın yiğit evladı, Milletvekilimiz Sayın Ahmet Özyürek’i,  İl Başkanımız Sayın Hakan Uygun ve İlçe Başkanımız Sayın Ahmet Gür ve diğer aday adayı arkadaşlarımızla birlikte ziyaret ederek, istişarelerde bulunduk, kendilerine nezaket ve kabullerinden dolayı çok teşekkür ediyor,  saygılarımı sunuyorum.

Şahsımın ve diğer aday adayı dava arkadaşlarımın, aday adaylık başvurularının, ülkemiz, milletimiz ve ilçemiz adına hayırlara vesile olmasını temenni eder, çalışmalarında başarı ve kolaylıklar dilerim” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu