GenelGündem

BORSA MECLİS ÜYELERİ BASIN MENSUPLARI İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Sivas Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, Meclis Başkanı İhsan Aksoy, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Sivas’ta görev yapan basın mensupları ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Özel bir tesiste gerçekleştirilen programa ilimizde görev yapan gazete, haber ajansı, televizyon ve resmi kurumlarda görev yapan basın mensupları katıldı.

Basın mensupları ile bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu dile getiren Başkan Hastaoğlu; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlediğimiz kahvaltı programına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizleri şahsım ve borsamız adına saygı, sevgi ve muhabbetle selamlıyorum. Gazetecilik, bir iş ve meslek olmakla birlikte aynı zamanda yapılan işin niteliği ve vasfı itibarıyla bir kamu hizmetidir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de belirttiği gibi “Basın, Milletin müşterek sesidir. Basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir” ilkesinden hareketle, zaman mefhumu gözetmeden zor şartlar altında çalışmalarını sorumluluk bilinci içerisinde sürdüren siz değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu