GenelGündemİlçeler

AK Parti Bayramlaşma Programı Düzenledi

AK Parti Sivas teşkilatı bayramlaşma programında bir araya geldi. Tarihi Buruciye medresesinde gerçekleştirilen geleneksel bayramlaşma törenine mevcut milletvekilleri, yeni milletvekili adayları ve partililer katıldı.


Burada ilk olarak konuşan AK Parti Sivas İl Başkanı Yusuf Tanrıverdi, bu bayramın yaşanan depremlerden dolayı buruk geçtiğini belirterek, “seçim çalışmaları kapsamında sıkılmadık el bırakmayacağız. Hali hazırda 5 milletvekili adayımız ile önceki dönem mevcut teşkilat mensuplarımızla, milletvekillerimiz ile büyük bir uyum ve sinerji içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Daha sonra sırasıyla milletvekili adayları partililerin bayramlarını tebrik ederek, 5 milletvekili çıkartmak için çalıştıklarını söyledi.


14 MAYIS GECESİ SİVAS YENİ BİR DESTAN YAZACAK
AK Parti 2. Sıra milletvekili adayı Hakan Aksu ise, “Siyaset iddia işidir. Biz bir iddia ile yola çıktık. 5 arkadaşımızda teşkilatlarımız ile şimdiye kadar AK Parti’ye hizmet etmiş tüm teşkilat mensuplarımız ile milletvekillerimiz ile belediye başkanımız ile hep beraber birlik ve beraberlik içinde bir iddia ile yola çıktık. İnşallah Cumhurbaşkanımıza 14 Mayıs’ta hem Türkiye’de Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde derece getirecek bir oy hem de beşte beş milletvekili götürmek için bir iddiamız var. Biz buna inandık, teşkilatlarımız inandı, milletvekillerimiz inandı. Şimdiye kadar AK Parti’ye gönül vermiş tüm AK Parti gönüllüleri inandı. Biz bunu başaracağımıza inanıyoruz. İnşallah 22, 23 günlük süreçte ev ev, kapı kapı, hane hane gezerek Cumhurbaşkanımızı, önümüzdeki dönemin hususiyetini anlatacağız. Ve inşallah 14 Mayıs gecesi Sivas yeni bir destan yazacak” dedi.


Daha sonra söz alan Sivas Belediye başkanı Hilmi Bilgin ise YHT ile ilgili konuşarak, “Burada 5 milletvekilimizi Ankara’ya göndermek adına hepimiz hep birlikte çalışacağız. Bu hepimizin millete karşıda tarihe karşı da sorumluluğudur. Çünkü sayın Cumhurbaşkanımızın tek dileği var milletini güçlü kılmak. Ülkesini güçlü kılmak” şeklinde konuştu.


YHT’İ SİVAS’IMIZIN BİR ŞAHLANIŞ DÖNEMİNİN DE BAŞLANGICI SAYACAĞIZ
AK Parti 1. Sıra milletvekili adayı Abdullah Güler ise, “Bizde TBMM’de elimizden gelen çabayı göstereceğiz. 27. Dönem milletvekillerimizde mecliste Sivas’ımızı gururla ve çalışkan bir milletvekili olarak temsil ettiler. Ve bununda şaheseri olarak önümüzdeki hafta 26 Nisan’da inşallah biz Yüksek Hızlı trene kavuşacağız. Bunun devamında Sivas’ımızın bir şahlanış döneminin de başlangıcı sayacağız” dedi.


YHT SİVAS’IN BAYRAMI DEĞİLDİR, YOZGAT’IN DA TOKAT’IN DA BAYRAMIDIR
TBMM Grup Başkanı ve AK Parti Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Son 20 yılda Sivas’a çok büyük hizmetler yaptık. Ancak şunu çok inanarak söylüyorum Sivas’ın gelecek 10 yılı Sivas’ın şahlanış yılı olacaktır. Ancak o şahlanış yılı içinde bizim mutlaka ve mutlaka şu bir aylık dönemde gece gündüz demeden çalışmamız lazım. Sivas’ın dönüşümünü sağlayacak, Sivas’ın şahlanmasını sağlayacak ilk taşlardan birisi hızlı tren. Cumhuriyet tarihinde böyle bir yüksek proje bedelli eser halkın hizmetine konulmadı. Bu sadece Sivas’ın bayramı değildir. Yozgat’ın da bayramı Tokat’ın da bayramı. Yıldızeli’nden sonra Tokat’a da yarım saatte ulaşılabilecek” dedi.


Konuşmaların ardından AK Parti teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar AK Parti milletvekilleri ve adaylarla bayramlaştı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu