Gündem

Adem Uzun’dan Sivasspor’a Destek Çağrısı

Adem Uzun’dan Sivasspor’a Destek Çağrısı


Büyük Birlik Partisi (BBP) Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun’un başlattığı kombine kampanyasına destek verdi.
Sivasspor Taraftar Store’yi ziyaret eden BBP Sivas Belediye Başkan Adayı Dr. Adem Uzun, Sivasspor’un Sivas’ın en büyük markası ve tanıtım elçisi olduğunu ifade etti.
Tüm Sivaslıları Sivasspor’a destek vermeye davet eden Dr. Adem Uzun, “Teknik direktörümüz Bülent Uygun hocamızın başlatmış olduğu Sivasspor kombine kampanyasına biz de destek veriyoruz ve tüm Sivaslı hemşerilerimi kombine kampanyasına destek vermeye davet ediyorum. Çünkü Sivassporumuz Sivas’ın en önemli markasıdır” dedi.


SİVASSPOR’A SÜRDÜRÜLEBİLİR EKONOMİK KAYNAK OLUŞTURACAĞIZ


Sivasspor’a sürdürülebilir ekonomik kaynaklar oluşturmasının önemine değinen Uzun, “Sivassporumuz için elimizi taşın altına koyacak ve her türlü fedakârlığı yapacağız. Geliştireceğimiz projelerle Sivasspor’umuzu hak ettiği noktaya taşıyacağız. İlk etapta bir otopark projesi düşüncelerimiz arasında. Buradan elde edeceğimiz geliri tamamen Sivassporumuza aktaracağız. Yine diğer projelerimiz arasında bir GES (Güneş Enerji Sistemi) Projesi yer alıyor. GES projesini faaliyete geçirip buradan elde edilen gelirlerin de Sivasspor’umuza kazandırılması hususunda desteklerimiz olacak. Bunların dışında taraftar gruplarını da sürekli destekleyeceğiz ve Sivasspor’umuzun deplasman maçlarına taraftar gücüyle çıkmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu.


TARAFTARLARIMIZA KOMBİNE VERECEĞİZ


Taraftara yönelik farklı projelerinin de olduğunun altını çizen Uzun, “Aynı zamanda yıllık en az 1000 adet kombinenin tarafımızca alınarak bunun Sivassporlu taraftarlara destek olarak verilmesini sağlayacağız. Özellikle Sivasspor’a gönül vermiş olan taraftarlarımıza da yine kombine konusunda ve bilet konusunda desteklerin verilmesi noktasında mutlaka çalışmalarımız olacak. Sivas Belediyesi olarak en az 2 tane loca temin ederek bunları şehir dışından gelen Sivassporlu taraftarlara vereceğiz. İnşallah taraftarlarımızla birlikte omuz omuza Sivasspor’umuzun maçlarını izleyeceğiz.” ifadelerini kullandı.


TARAFTARLARIMIZA SAHİP ÇIKILMASI GEREKİYOR


Sivassporlu taraftarlara da seslenen Uzun, Sivasspor’a sahip çıkılması gerektiğini vurguladı. Uzun, “Ben tüm Sivaslı hemşerilerimden Sivassporumuza kombine bilet konusunda destek olmaları için şimdiden bir çağrıda bulunuyorum. Sivassporumuz son dönemlerde gerek Avrupa’da gerekse Türkiye’de güzel başarılar yakaladı. Bu başarıların artarak devam etmesi için taraftarımızda büyük görevler düşüyor. Sivasspor’umuzun daha iyi noktalara gelebilmesi için herkes elini taşın altına koymalı. Sivasspor’umuzun elde ettiği başarılardan ötürü başta kulüp başkanımız Mecnun Otyakmaz ve yönetime teşekkür ediyorum. Teknik direktörümüz Bülent Uygun hocama ve futbolcu kardeşlerime de başarılar diliyorum. Sivasspor’a gönül veren, destek olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu