GenelGündem

Kurtulmuş: “Türkiye’nin Geleceği İçin Birlikte Çalışmalıyız”

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Numan Kurtulmuş Sivas programlarının son bölümünde; Valilik ve Sivas Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Sivil Toplum Buluşması’ programına katıldı.

Katılımcılara hitap eden Kurtulmuş; “Türkiye’nin önünü açmak için hep beraber gayret göstermeliyiz. Güçlü ve büyük Türkiye’nin olmazsa olmaz şartı illerimizin güçlü bir yapıya sahip olmasıdır. Aziz milletimizin evlatları, yeni nesilleri Türkiye Yüzyılı’nın önünü açacak, katkı sunacaktır. Hepimiz aynı istikamette 21. yüzyılın sonunda Türkiye’yi dünyanın en güçlü ülkelerinden biri haline getireceğiz.” dedi.


Sivas Valisi Yılmaz Şimşek ise Sivas Buluşmaları programına katılan TBMM Başkanı Kurtulmuş’a teşekkür ederek; “Sivas’ta Sivil Toplum Kuruluşlarımızla bir arada olmaya, sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı hep beraber inşa edeceğiz.” ifadelerini kullandı. Programın sonunda STK temsilcileri şehre dair görüş ve önerilerini paylaştı.

Programda söz alan Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise, şehirdeki tüm kesimlerin görüş ve önerilerini dikkate alarak ortak akıl ve istişare düsturu ile Sivas’a hizmet ettiklerini ifade etti.
TBMM Başkanı Kurtulmuş’un hitabının ardından söz alan katılımcılar, istek ve taleplerini iletti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu