GenelGündem

Vali Salih Ayhan Öğrencilerle Buluştu

Vali Salih Ayhan, Kongre Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle bir araya geldi.
Vali Salih Ayhan, Kongre Anadolu Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle akşam yemeğinde bir araya geldi. Ayhan’a Müdür Yardımcısı Birol Elmacıoğlu ve Şube Müdürü Yıldırım Solak da eşlik etti.
Öğrencilerle sohbet ederek görüş ve önerilerini dinleyen Vali Ayhan, en keyifli, en mutlu olduğu anların öğrencilerle birlikte olduğu zamanlar olduğunu belirtti.
Öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Ayhan; “Hep birlikte müreffeh yarınlar ve muasır medeniyetler seviyesine ulaşabilmek için görev sınırlarımız içerisinde gece-gündüz çalışıyoruz. Ama bunu anlamlı hale getirecek olanlar ise evlatlarımızla ilgili olan çalışmalardır. Donanımlı, bilgili, birikimli, kültürlü, milli ve manevi değerlerine bağlı geleceğe umutla bakan gençler yetiştirdiğimiz zaman diğer çalışmalarımız da anlamlı olur. Sizleri çok önemsiyoruz.” İfadelerini kullandı.
Vali Ayhan, daha sonra öğrencilerin sorularını yanıtlayarak, görüş, öneri ve talepleri dinledi. Öğrencilerle gelecek hedefleri üzerine de sohbet eden Ayhan, pansiyonda kalan Muzaffer Sarısözen Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen müzik dinletisine de eşlik etti.

Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu