DünyaGenelGündemVizyondakilerYerel Haberler

Uğur Bulut’tan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcı Uğur Bulut 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Uğur Bulut mesajında “Yüce Türk milleti tarihi boyunca şerefiyle yaşamış ve tüm dünya milletlerine örnek olacak şekilde varlığını sürdürmüştür. 30 Ağustos 1922’de varlığını muhafaza ve müdafaa etmek uğruna giriştiği mücadele ile yine tüm dünya milletlerine örnek olmuştur.

Şanlı zaferlerle dolu olan Türk Tarihi, yine o gün devletini yıkmak mevcudiyetini kaldırmak isteyen ve Türk Milletini yok etmek isteyenlere karşı birlik ve beraberlik ruhu ile amansız bir mücadele vererek büyük bir zaferle bu toprakları yeniden Vatan haline getirerek gelecek nesillere emanet etmişlerdir.

Onurla şerefle ve sonsuz Vatan sevgisi ile kazanılan bu zafer, asırlardır hür yaşayan milletimizin, sonsuza dek bağımsız yaşama isteğinin yakın tarihteki en belirgin göstergesidir.” diyen Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Uğur Bulut, “Biz inanıyor ve biliyoruz ki, Türkiye Cumhuriyeti, Türk Dünyasının olduğu gibi bütün mazlum milletlerin umudu ve İslam’ın son kalesidir. Ve Yüce Türk Milleti kıyamete kadar Vatanını malıyla ve canıyla koruyacaktır.

Vatanımızın birliği milletimizin varlığı için verilen bu şanlı mücadelenin 100.yılı vesilesi ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Silah Arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı kahramanları başta olmak üzere, üzerinde yaşadığımız bu toprakları kanlarını ve canlarını dökerek Vatan yapan Aziz Şehitlerimizi rahmetle, Şerefli Gazilerimizi minnetle yâd ediyorum.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu