EkonomiGenelGündem

STSO’DAN LİSTELERİ VERMİYORLAR DEDİLER, LİSTELER SİTEDE ÇIKTI

Sivas TSO seçimlerinde ortalık kızışıyor ancak yapılan açıklamalar havada kalıyor.
Mevcut başkan Mustafa Eken, katıldığı bir TV programında boş tartışmaların içinde olmayacağını, Sivas ve üyelerin hizmet beklediğini söylemişti. Sözünde duran Mustafa Eken, iddialara da yanıt vermemeyi tercih ediyor.
Sosyal medya üzerinden gönderilen sitemize gelen mesajlarda yapılan açıklamaların algı operasyonu olduğu ve wwww.sivastso.org.tr adresinde komite listelerinin yer aldığı öne sürüldü.
Ekibimiz yaptığı incelemede http://sivastso.org.tr/uyelerimiz linkinde komite ve üye listelerinin yer aldığını doğruladı.
Zeki Özdemir’in bu tür açıklamaları ne amaçla yaptığı bilinmese de basına servis edilen haberlerde “Eşit bir seçime girmek istiyoruz. Gidemediğimiz üyelerden özür diliyoruz” söylemlerinin tutarsız ve gerçeklerden uzak olduğunu konuşulmaya başlandı.
Seçim sürecin başladığından beri aynı söylemlerle kamuoyunda yer alan Zeki Özdemir ve Osman Yıldırım’ın yer aldığı ekibin bu denli amatör çalışması ise şaşkınlık yarattı.
Mustafa Eken’in 4 yıl boyunca sürekli üyelerle iç içe olması, ziyaretler yapması da Özdemir’i sahada zorlayan bir başka unsur olarak göze çarptı.
Osman Yıldırım ile yıllarca aynı ekipte görev alan Özdemir’in sahada üyelerle iletişime geçmekte zorlandığı ve üyelerin bir çoğunun kendisini tanımaması da ekibin moralini bozmaya yetiyor.
Özdemir ve ekibinin önümüzdeki günlerde yine liste mevzusu ile kamuoyunda yer alacaklar mı? Bekleyip göreceğiz…

Kaynak: www.sivastabugun.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu