EkonomiGenelGündemSiyasetYerel Haberler

Yılmaz ve Şimşek’ten Borsa’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

TBMM AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili İsmet Yılmaz, Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu ve beraberindekiler geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Borsa seçimleri sonrası yeni seçilen Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Sivas Ticaret Borsası’nda gerçekleştirilen ziyarete Sivas Ticaret Borsası Meclis Başkanı Mehmet Akif Arslan, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri katıldı.
Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen borsa seçimleri sonrası Başkanlığa yeni seçilen Hayrullah Karakaya ve Meclis Üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileten TBMM AK Parti Grup Başkanı ve Sivas Milletvekili Yılmaz; “Borsa Sivas’ımız için önemli bir meslek kuruluşudur. Kamu kurumu niteliğinde meslek kuruluşudur. Başkanlığa da genç bir kardeşimiz seçilmiştir. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerden çok güzel hizmetler bekliyoruz. Sizlere de her konuda destek olacağımızı belirtmek istiyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Karakaya; “Sayın Bakanım, Sayın Valim öncelikle nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Tarım ve hayvancılığıyla daha güçlü bir Sivas için, ortak akıl ve yenilikçi hizmet anlayışıyla ilimize ve üyelerimize daha iyi hizmetler sunmak için göreve talip olduk. Üyelerimizin teveccühü ve desteğiyle de göreve geldik. İlimize ve üyelerimize hizmet noktasında gerçekleştireceğimiz projelerimizde Sayın Bakanım sizin ve Sayın Valimizin desteklerini istiyoruz. Bizlerin tek gayesi birlik ve beraberlik içerisinde ilimize hizmet etmek. Daha gelişmiş bir Sivas için çalışmak.” ifadelerine yer verdi.
Sivas Haber

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu