GenelGündemSpor

Stadyum Temizlendi Maça Hazır

UEFA Konferans Ligi’nde Türkiye’yi temsil eden Sivasspor yarın Gürcistan’ın Dinamo Batumi takımıyla rövanş maçına çıkacak. Karşılaşma öncesinde Sivas BelediyesiTemizlik İşleri Müdürlüğü tarafından 4 Eylül Stadyumu’nda temizlik çalışması gerçekleştirildi.
Türkiye’yi yurt dışında başarıyla temsil eden Sivasspor yarın UEFA Konferans Ligi’nde Gürcistan takımı Dinamo Batumi ile rövanş maçına çıkacak. Hem bu karşılaşma hem de yeni sezon öncesinde 4 Eylül Stadyumunda gerçekleştirilen hazırlıklara Sivas Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından destek veriliyor.

Bu kapsamda 4 Eylül Stadyumunun çevresinde ve içinde temizlik çalışmaları gerçekleştirilirken Belediye Başkan Yardımcısı Levent Olgun da çalışmaları yakından takip etti.
Konferans Ligi’nde mücadele eden Sivasspor’a başarılar dileyen Başkan Yardımcısı Olgun, “Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’in talimatlarıyla hem stadyum çevresinde hem de içerisinde taraftarlarımızın daha sağlıklı, hijyenik ortamda maçlarını izleyebilmeleri için çalışmalar yapıyoruz.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu