GündemEkonomiGenel

Sivas’ta Üretip Dünyaya İhraç Edecek

Sivas’ta Üretip Dünyaya İhraç Edecek

Sivas’ta Üretip Dünyaya İhraç Edecek ,Sivas ilimizde bulunan genç eğitimci Hami Temiz eğitim sektöründe adından bahsettirmeyi başarmıştı. Hami Temiz’in şimdi de 10 milyonluk yatırımla ve 80 milyon adet karton koli üretim kapasitesiyle Sivas’a sağlamış olduğu istihdam tekrar herkesin odak noktası oldu.

Genç girişimci Hami Temiz yıllarca Sivas ilinde eğitim noktasında birbirinden güzel başarılara imza atıp kurucusu ve yönetim kurulu başkanı olduğu Birebir Çocuk Kulübü ile kendi memleketinin çocuklarına hizmet ederek onların en iyi seviyelere gelmesinde birçok katkıda bulundu.

Şimdi sıra üretimde;

Genç girişimci Hami Temiz şu açıklamalarda bulundu:

‘Yıllardır içinde bulunduğum hem öğretmenlik hem de yöneticilik yaptığım eğitim camiasında birçok genç fidanın serpilerek büyüyüp meyveler vermesinde can suyu oldum. Hem bulunduğum şehre hem de ülkeme daha faydalı olabilmek adına eğitimin yanına üretimi de eklemeyi elzem gördüm. Bir ülkenin kalkınabilmesinde ve ekonomik refahını daha da yukarılara çıkarmasında üretimin ne denli önemli bir kilit taşı olduğunun farkındayım. Bu düşünceyle hareket edip şehrimize ve ülkemize faydalı olacağını düşündüğümüz Hançerler Grup Ambalaj marka adımızla Sivas’ta tek olan Oluklu Mukavva Üretim İmalathanesini üretime hazır hale getirmiş bulunuyoruz. Şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu