GenelGündem

Sivas’ta Sağlıkta Yeni İndirim Protokolü!

Sivas’ta Sağlıkta Yeni İndirim Protokolü!

Sivas Ticaret Borsası ile Özel Beyaz Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği arasında, Borsa üyelerinin kurumun hizmetlerinden ayrıcalıklı imkanlarla faydalanması amacıyla indirim protokolü imzalandı

Sivas Ticaret Borsası, üyeleri için kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaya, üyelerine ayrıcalıklı hizmet olanakları sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya ile Özel Beyaz Dünya Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Sorumlu Hekimi Dt. Akın Işık tarafından indirim protokolü imzalandı.

Borsa üyelerini eğitimden sağlığa kadar birçok alanda ayrıcalıklı hizmetlerle buluşturmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Karakaya; “İmzalanan protokol ile Üyelerimiz ve bakmakla yükümlü olduğu birinci derece yakınları olan eş ve çocuklarının diş tedavilerinde Yüzde 20 oranında indirim uygulanacaktır. Üyelerimiz borsamıza ait kimlik kartlarını ibraz ederek protokolden yararlanabileceklerdir. Protokolün üyelerimiz ve her iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyor, üyelerimize sağlıklı günler getirmesini diliyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu