GenelGündem

Sivas’ta Mevlid-i Nebi Haftası İstişare Toplantısı Düzenlendi

Diyanet İşleri Başkanlığınca 27 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası hazırlıkları kapsamında Sivas’ta istişare toplantısı düzenlendi.

Sivas İl ve İlçe Müftüleri, Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası kapsamında düzenlenen çevrimiçi istişare toplantısına katıldı.

Diyanet İşleri Başkanlığınca 27 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında idrak edilecek olan Mevlid-i Nebi ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası hazırlıkları kapsamında istişare toplantısı düzenlendi.

Din Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Şaban Kondi’nin selamlama konuşması yaptığı programda, Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Selim Argun, Prof. Dr. Huriye Martı, Prof. Dr. İbrahim Hilmi Karslı ve Başkanlığın üst düzey yöneticileri salonda hazır bulunurken, il ve ilçe müftüleri, il müftü yardımcıları, yurt dışı din hizmetleri müşavirleri, ataşeleri ve koordinatörleri çevrim içi olarak katıldı.

Programa Sivas’tan ise İl Müftüsü Ahmet Celalettin Altunkaya, il müftü yardımcıları ve 16 ilçe müftüsü bir arada İl Müftülüğü Toplantı Salonunda hazır bulunarak katıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu