GenelGündemİlçeler

Şehit Aileleri ve Gaziler İçin İftar Yemeği Düzenlendi.

Ramazan ayı kapsamında düzenlenen bir etkinlik, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından şehit aileleri ve gaziler onuruna iftar yemeği düzenlendi. İftar yemeği, düğün salonunda gerçekleştirildi. İftar yemeğine Vali Vekili Şakir Öner Öztürk, Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Tan, Şehit Aileleri ve Gazileri Dernek Başkanı Fatih Deveci ve diğer il protokolü üyeleri gibi önemli isimler de katıldı.


Vali Vekili Öztürk ve Başkan Bilgin, iftar yemeği boyunca masaları tek tek dolaşarak şehit aileleri ve gazilerle yakından ilgilendiler.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü ve Şehit Aileleri ve Gazileri Dernek Başkanı Fatih Deveci’nin konuşmasının ardından şehit aileleri ve gazilere hitap eden Belediye Başkanı Hilmi Bilgin Ramazan ayını kutlayarak şehit aileleri ve gaziler ile bir araya gelmekten yaşadığı mutluluğu anlattı.
Vali Vekili Şakir Öner Öztürk, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Yardımlaşma ve dayanışmanın yüceldiği bu gönül ayında, gönlümüzün ve müstesna yerinde bulunan şehit ailelerimiz ve gazilerimiz ile bir araya gelmek bizler için onur vesilesidir” sözlerini dile getirdi.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu