GenelGündemİlçeler

Özyürek: 3 Vekille Sivas’ı Mecliste Temsil Edeceğiz

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, seçim çalışmalarını son sürat devam ediyor.

5 yıldır TBMM’de yürüttüğü başarılı çalışmalarla Sivas’ın sorunlarını gündeme taşıyan Ahmet Özyürek, gece gündüz demeden şehri karış karış geziyor.

Ahmet Özyürek, “MHP tüm adayları ve teşkilatlarıyla sahada çalışmalarını sürdürüyor. Halkımız MHP’li adaylara yoğun teveccüh gösteriyor. Ben değil biz anlayışını şehrimizde hakim kılacağız. Bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy Milliyetçi Hareket Partisine istiyoruz. 3 Hilal’e 3 vekil sözümüzü Sivas’ın yiğit evlatlarının desteğiyle başaracağız” dedi.

 

Özyürek, “Çok güçlü bir yapımız olacak. Ama biz bu gücü Allah rızası için kullanacağız. Biz, size kardeş olacağız. Kimseyi ayırmayacağız. Eşimizin, dostumuzun değil, bütün Sivas’ı sizlerle birlikte kucaklayacağız. Benim bir ağabeyiniz olarak, bir kardeşiniz olarak, Ahmet Özyürek olarak tek bir gayem var. Ben Sivas’ın sevdalısıyım. Sizleri çok seviyorum. Memleketime bir şeyler yapmak istiyorum. Siz değerli hemşerilerimin, gençlerin yanında olmak istiyorum. Sivas’ta iş ve istihdamın önünü açmak, büyütmek ve geliştirmek istiyoruz. Bunun içinde güçlü olmak zorundayız. Gücü de aldığımızda biraz öncede vaat ettiğim gibi başkaları gibi değil, Allah rıza için kullanacağız. Sivas’a da hakkı ve hakkaniyeti birlikte getireceğiz. Sizden isteğim şu; kardeşinize sahip çıkın. Milliyetçi Hareket Partisine, üç hilale vereceğiniz her oy şehrimiz ve sizler için hayırlı olacaktır” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu